top of page
Yüksek binalar

JVR RJEŠENJA

Međunarodni poslovni razvoj, rješenja i partnerstva

Kao UNION, tu smo da vam pružimo podršku u razvoju vaše tvrtke. Od našeg osnutka 2000. godine pomogli smo nebrojenim klijentima da ostvare svoje jedinstvene poslovne ciljeve. S našim dokazanim metodama od kraja do kraja, možemo Vama i Vašoj tvrtki ponuditi plan koji Vam je potreban za uspjeh.

PROJEKTI

Uz podršku svog tima iskusnih stručnjaka, UNION nudi sveobuhvatan pristup rješavanju problema svakog kupca. Imamo proces koji potiče suradnju i inovacije kako bismo mogli ne samo razumjeti temeljne potrebe kupaca, već im i pomoći da se uspješno razvijaju. U nastavku možete vidjeti naše uspješne priče.

Modern Konferans Odası
E.U_edited.jpg
JVR UNION ile ÇALIŞMAK

JVR UNION bir uluslararası yatırım danışmanlık planlama ve organizasyon şirketi olarak, Avrupa genelinde ve Hırvatistan özelinde, Türk şirketlerine, Hırvatistan'daki Avrupa Birliği projelerinin, partner şirketlere uygun olanlarının taranması, analiz edilmesi, ön görülmesi, seçilmesi, planlanması ve gerçekleştirilmesi ile ilgili iş geliştirme, planlama, lobi çalışmaları ve benzeri tüm danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

JVR UNION ile avrupa bölgesinde işbirliğine karar vermeleri halinde, partnerlerimizle tamamen prensiplere dayalı, çalışma önkoşullarını ve istekliliği belirten bir “İyi niyet ve işbirliği” anlaşması imzalıyoruz. Bu anlaşmaya dayalı olarak partnerimizin ( alınmış bir projenin hakedişleri başlayıncaya kadar tarafımıza hiçbir bedel ödemeden ) çalışmaya istekli olduğu projelerin hangi kategoride olabileceği, rakamsal büyüklüğün ne olabileceği, teknik ve idari koşulların yönetiminin zorluk dereceleri ve benzeri analizleri yaparak, proje tercihlerinin ne türde olabileceğinin çerçevesini çizmekteyiz. Projelerin çerçevesi belirlendikten sonra, tarafımızca, çerçeveye uygun projelerin resmi süreçleri başlamadan, projeler ile ilgili teknik ve idari hazırlık dökümanları yaklaşık (projelere göre farklılık göstermekle birlikte) 15 gün önce partnerimize sunmaktayız. İhalesine girilmek üzere; adı,bedeli,detayları belli bir proje üstünde karar verildiğinde, partnerimizle “iyi niyet ve işbirliği sözleşmesi”ne ek olarak “İş protokol”ü düzenlenmekte ve "iş" başlamaktadır. 

Warehouse Robot_edited.jpg

POSLOVNI RAZVOJ

Omogućujemo vašoj tvrtki uspostavljanje suradnje i partnerstva za rješenja na lokalnim i globalnim tržištima na dinamičnom tržištu rada. Za vas otvaramo nove kanale prodaje i opskrbe.

AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ

Avrupa Birliği Projeleri; Avrupa Birliği’nin, üye ülkeleri, ülkelerin altyapı ve üstyapı kapsamındaki inşaat işlerinin , Avrupa Birliği tarafından fonlanmasıyla oluşmuş dizi projelerdir. Bu durum Hırvatistan ve benzeri ülkeler özelinde, benzer bir şekilde avrupa birliği inşaat projeleri olarak gerçekleşmektedir.Türk şirketleri açısından büyük bir fonun tahsis edildiği, 2027 yılına kadar yapılması öngörülen çok sayıda inşaat ve taahhüt projesi için; “Finansmanı hazır”,”Teknik ve idari olarak iyi çerçevelenmiş”, “Maliyet ve karlılık hesaplamaları düşük sapmalarla öngörülebilir”, “Karlılığı yüksek” projelerdir nitelemesi yapılabilir. Bu kapsamda Türk inşaat şirketleri için , Hırvatistan özelinde bu türden inşaat proje ve yapım işleri; Avrupa normları ile istikrarlı bir kıtada, bir iş geliştirme bölgesi olarak , yanıbaşımızda durmaktadır. Kısaca Avrupa, Adriatik bölgesi ve Balkanlar Türk inşaat firmaları için apaçık yeni bir fırsat ve iş geliştirme bölgesidir. Bu nedenlerle tüm partnerlerimizi Avrupa birliği projelerinde birlikte çalışmaya davet ediyoruz. “Avrupa birliğinin projelerinin fonlarına ek, Hırvatistan’a özel bir durum olarak, 2020 yılında Hırvatista’nda gerçekleşen 5.4 şiddetindeki depremin yol açtığı kamu bina ve tarihi eser hasarlarının onarılması ile ilgili olarak ,Avrupa Birliği projeleri şeklinde kullanılmak üzere bir deprem fonu da kullanımdadır.

City Skyscrapers_edited_edited_edited_ed

GLOBALNI PROJEKTI

Nudimo Vam privatne i javne natječaje te razne mogućnosti ulaganja u različitim zemljama svijeta. Širimo mrežu Vaše tvrtke.

ANALIZA, PREDVIĐANJA I STRATEŠKO PLANIRANJE

Analyzing Graphs_edited.jpg

Poslovni razvoj

Trebate li podršku u planiranju ili aplikaciji u vašim poslovnim razvojnim procesima, projektima? Dopustite nam da vas vodimo.
Svaka organizacija je kritična  razvoj s promjenama  moguće, ali u današnjem dinamičnom poslovnom okruženju,  Za pripremu za budućnost: predviđanje, analiza i strateško planiranje s iskusnim partnerom za rješenja temelje se na pravilima.

PARTNERSTVO ZA RJEŠENJE

NAŠI PREDMETI

AdobeStock_111378324_edited_edited_edite

Projekti i partnerstva za rješenja

u projektima Europske unije  Osiguravamo da zauzmete svoje mjesto. Stvaranjem unosnih konkurentskih uvjeta, lokalna partnerstva i naši timovi u zemlji i inozemstvu pružaju brza i trajna rješenja za vas za najbolje rezultate. Globalni projekti  sada si korak bliže.

PROJEKT, DETALJNI PLAN I RASPORED RADA

Analyzing Data_edited.jpg

Dostignite svoje ciljeve

Naši zaposlenici imaju vještine i stručnost da uz dugogodišnje iskustvo podignu vaše poslovanje na sljedeću razinu. U UNION-u kombiniramo naše uvide i vještine kako bismo transformirali vaše procese i strategije, a time i vašu tvrtku. Ponosni smo što pomažemo našim klijentima da poboljšaju način na koji strukturiraju i vode svoje poslovanje.

JVR şirketler grubu olarak Avrupa Birliği, İngiltere, İskandinavya, Amerika Birleşik Devletleri, Orta ve Güney Amerika'dan , Afrika ve Orta Asyaya, Pasifik Bölgesinden, GüneyDoğu Asya ve Avusturalya'ya uzanan bir eksende; tekstil, maden, makina, kimya, gıda ve benzeri  konularda ham madde, yarı ham madde ürün, teknoloji ve hizmet olarak dış ticaret yapmaktayız.

GLOBAL TİCARET
Denizde Kargo Gemisi

REFERANSLAR

artıjpg.png
ARTI
Mimarlık ve Mühendislik LTD.ŞTİ.
download.jpg
FEKA
İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
akfen png.png
AKFEN
İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.
bf8cfb11652e4c25b065fea0c0431294.png
SARIDAĞLAR
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
DEMİREİSEN LOGO.png
DEMİR Eisen
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
DOST İNŞAAT.png
DOST
İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş.
guvengiz çer.png
GÜVENGİZ
Proje ve İnşaat LTD.ŞTİ.
güryapı png.png
GÜRYAPI
Restorasyon Taahhüt ve Ticaret A.Ş.
erk-insaat-logo çer.jpg
ERK
İnşaat Taahhüt Hazır Beton Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.
kiska.png
KİSKA-KOM
İnşaat ve  Ticaret A.Ş.
metag-holding-logo.png
METAG
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
BİLTEK
Uluslararası İnşaat Ltd. Şti

O NAMA

  • LinkedIn

Kao UNION, tu smo da vam pružimo podršku u razvoju vaše tvrtke. Od našeg osnutka 2000. godine pomogli smo nebrojenim klijentima da ostvare svoje jedinstvene poslovne ciljeve. S našim dokazanim metodama od kraja do kraja, možemo Vama i Vašoj tvrtki ponuditi plan koji Vam je potreban za uspjeh.

Not almak

Birlik Mahallesi 411.ulica 10 /  7   06610 Cankaya / ANKARA

(+90) 312 447 10 99

  • LinkedIn
bottom of page