top of page
Yüksek binalar

JVR SOLUTIONS

International Business Development, Solutions and Partnerships

As UNION, we are here to support you in growing your company. Since our founding in 2000, we have helped countless clients achieve their unique business goals. With our proven end-to-end methods, we can offer you and your company the blueprint you need for success.

JVR

TOPRAK GRUP LOGO.png
NORMMO LOGO SARI.png
BİOBOLL LOGO MAVİ.png

JVR UNION
Investment Management

NORMMO STANDARD
Construction Energy

BIOBOLL PHARMA
Medical Cosmetics

BIOFARMM
Natural resources

PROJECTS

With the support of its team of experienced experts, UNION offers a comprehensive approach to solving every customer's problems. We have a process that fosters collaboration and innovation so that we can not only understand customers' core needs, but also help them develop successfully. You can see our success stories below.

Modern Konferans Odası
E.U_edited.jpg
JVR UNION ile ÇALIŞMAK

JVR UNION bir uluslararası yatırım danışmanlık planlama ve organizasyon şirketi olarak, Avrupa genelinde ve Hırvatistan özelinde, Türk şirketlerine, Hırvatistan'daki Avrupa Birliği projelerinin, partner şirketlere uygun olanlarının taranması, analiz edilmesi, ön görülmesi, seçilmesi, planlanması ve gerçekleştirilmesi ile ilgili iş geliştirme, planlama, lobi çalışmaları ve benzeri tüm danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

JVR UNION ile avrupa bölgesinde işbirliğine karar vermeleri halinde, partnerlerimizle tamamen prensiplere dayalı, çalışma önkoşullarını ve istekliliği belirten bir “İyi niyet ve işbirliği” anlaşması imzalıyoruz. Bu anlaşmaya dayalı olarak partnerimizin ( alınmış bir projenin hakedişleri başlayıncaya kadar tarafımıza hiçbir bedel ödemeden ) çalışmaya istekli olduğu projelerin hangi kategoride olabileceği, rakamsal büyüklüğün ne olabileceği, teknik ve idari koşulların yönetiminin zorluk dereceleri ve benzeri analizleri yaparak, proje tercihlerinin ne türde olabileceğinin çerçevesini çizmekteyiz. Projelerin çerçevesi belirlendikten sonra, tarafımızca, çerçeveye uygun projelerin resmi süreçleri başlamadan, projeler ile ilgili teknik ve idari hazırlık dökümanları yaklaşık (projelere göre farklılık göstermekle birlikte) 15 gün önce partnerimize sunmaktayız. İhalesine girilmek üzere; adı,bedeli,detayları belli bir proje üstünde karar verildiğinde, partnerimizle “iyi niyet ve işbirliği sözleşmesi”ne ek olarak “İş protokol”ü düzenlenmekte ve "iş" başlamaktadır. 

Warehouse Robot_edited.jpg

BUSINESS DEVELOPMENT

We enable your company to establish collaborations and solution partnerships in local and global markets in the dynamic job market. We are opening new sales and supply channels for you.

AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ

Avrupa Birliği Projeleri; Avrupa Birliği’nin, üye ülkeleri, ülkelerin altyapı ve üstyapı kapsamındaki inşaat işlerinin , Avrupa Birliği tarafından fonlanmasıyla oluşmuş dizi projelerdir. Bu durum Hırvatistan ve benzeri ülkeler özelinde, benzer bir şekilde avrupa birliği inşaat projeleri olarak gerçekleşmektedir.Türk şirketleri açısından büyük bir fonun tahsis edildiği, 2027 yılına kadar yapılması öngörülen çok sayıda inşaat ve taahhüt projesi için; “Finansmanı hazır”,”Teknik ve idari olarak iyi çerçevelenmiş”, “Maliyet ve karlılık hesaplamaları düşük sapmalarla öngörülebilir”, “Karlılığı yüksek” projelerdir nitelemesi yapılabilir. Bu kapsamda Türk inşaat şirketleri için , Hırvatistan özelinde bu türden inşaat proje ve yapım işleri; Avrupa normları ile istikrarlı bir kıtada, bir iş geliştirme bölgesi olarak , yanıbaşımızda durmaktadır. Kısaca Avrupa, Adriatik bölgesi ve Balkanlar Türk inşaat firmaları için apaçık yeni bir fırsat ve iş geliştirme bölgesidir. Bu nedenlerle tüm partnerlerimizi Avrupa birliği projelerinde birlikte çalışmaya davet ediyoruz. “Avrupa birliğinin projelerinin fonlarına ek, Hırvatistan’a özel bir durum olarak, 2020 yılında Hırvatista’nda gerçekleşen 5.4 şiddetindeki depremin yol açtığı kamu bina ve tarihi eser hasarlarının onarılması ile ilgili olarak ,Avrupa Birliği projeleri şeklinde kullanılmak üzere bir deprem fonu da kullanımdadır.

City Skyscrapers_edited_edited_edited_ed

GLOBAL PROJECTS

We offer you private and public tenders and various investment opportunities in different countries of the world. We are expanding your company's network.

ANALYSIS, FORESIGHTS AND STRATEGIC PLANNING

Analyzing Graphs_edited.jpg

Business Development

Do you need planning or application support in your business development processes, projects? Let us guide you.
Every organization's critical  development with changes  possible, but in today's dynamic business environment,  To prepare for the future: Foresight, analysis and strategic planning with an experienced solution partner are based rules.

SOLUTION PARTNERSHIPS

OUR SUBJECTS

AdobeStock_111378324_edited_edited_edite

Projects and Solution Partnerships

In European Union projects  we make sure you take your place. By creating lucrative competitive conditions, local partnerships and our teams at home and abroad provide fast and permanent solutions for you for the best results. Global projects  now you are one step closer.

PROJECT, DETAILED PLAN AND WORK SCHEDULE

Analyzing Data_edited.jpg

Reach Your Goals

Our employees have the skills and expertise to take your business to the next level with years of experience. At UNION, we combine our insights and skills to transform your processes and strategies, and therefore your company. We take pride in helping our clients improve the way they structure and manage their businesses.

JVR şirketler grubu olarak Avrupa Birliği, İngiltere, İskandinavya, Amerika Birleşik Devletleri, Orta ve Güney Amerika'dan , Afrika ve Orta Asyaya, Pasifik Bölgesinden, GüneyDoğu Asya ve Avusturalya'ya uzanan bir eksende; tekstil, maden, makina, kimya, gıda ve benzeri  konularda ham madde, yarı ham madde ürün, teknoloji ve hizmet olarak dış ticaret yapmaktayız.

GLOBAL TİCARET
Denizde Kargo Gemisi

REFERENCES

artıjpg.png
PLUS
Architecture and Engineering
download.jpg
FEKA
Construction Industry and Trade
akfen png.png
AKFEN
Construction Tourism and Trade
bf8cfb11652e4c25b065fea0c0431294.png
SARIDAĞLAR
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
DEMİREİSEN LOGO.png
DEMİR Eisen
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
DOST İNŞAAT.png
FRIEND
Construction and Project Management
guvengiz çer.png
SECURE
Project and Construction
güryapı png.png
GÜRYAPI
Restoration Contracting and Trade
erk-insaat-logo çer.jpg
ERK
Construction Contracting Ready Mixed Concrete Tourism Industry and Trade
kiska.png
KİSKA-KOM
Construction ve  Trade
metag-holding-logo.png
METAG
Construction and Trade
BİLTEK
Uluslararası İnşaat Ltd. Şti

ABOUT US

  • LinkedIn

As UNION, we are here to support you in growing your company. Since our founding in 2000, we have helped countless clients achieve their unique business goals. With our proven end-to-end methods, we can offer you and your company the blueprint you need for success.

Not almak

Birlik Mahallesi 411.street 10 /  7   06610 Cankaya / ANKARA

(+90) 312 447 10 99

  • LinkedIn
bottom of page