top of page
Yüksek binalar

JVR РЕШЕНИЯ

Международно бизнес развитие, решения и партньорства

Като UNION, ние сме тук, за да ви подкрепим в разрастването на вашата компания. От основаването ни през 2000 г. сме помогнали на безброй клиенти да постигнат своите уникални бизнес цели. С нашите доказани методи от край до край можем да предложим на вас и вашата компания плана, от който се нуждаете за успех.

JVR

TOPRAK GRUP LOGO.png
NORMMO LOGO SARI.png
BİOBOLL LOGO MAVİ.png

JVR СЪЮЗ
Управление на инвестициите

TOPRAK GROUP
Endüstriyel Makina
Sanayi ve Ticaret

Limited Şirketi

НОРМО СТАНДАРТ
Строителна енергия

БИОБОЛ ФАРМА
Медицинска козметика

БИОФАРМ
Природни ресурси

ПРОЕКТИ

С подкрепата на своя екип от опитни експерти ЮНИОН предлага цялостен подход за решаване на проблема на всеки клиент. Имаме процес, който насърчава сътрудничеството и иновациите, така че да можем не само да разберем основните нужди на клиентите, но и да им помогнем да се развиват успешно. Можете да видите нашите истории за успех по-долу.

Modern Konferans Odası
E.U_edited.jpg
JVR UNION ile ÇALIŞMAK

JVR UNION bir uluslararası yatırım danışmanlık planlama ve organizasyon şirketi olarak, Avrupa genelinde ve Hırvatistan özelinde, Türk şirketlerine, Hırvatistan'daki Avrupa Birliği projelerinin, partner şirketlere uygun olanlarının taranması, analiz edilmesi, ön görülmesi, seçilmesi, planlanması ve gerçekleştirilmesi ile ilgili iş geliştirme, planlama, lobi çalışmaları ve benzeri tüm danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

JVR UNION ile avrupa bölgesinde işbirliğine karar vermeleri halinde, partnerlerimizle tamamen prensiplere dayalı, çalışma önkoşullarını ve istekliliği belirten bir “İyi niyet ve işbirliği” anlaşması imzalıyoruz. Bu anlaşmaya dayalı olarak partnerimizin ( alınmış bir projenin hakedişleri başlayıncaya kadar tarafımıza hiçbir bedel ödemeden ) çalışmaya istekli olduğu projelerin hangi kategoride olabileceği, rakamsal büyüklüğün ne olabileceği, teknik ve idari koşulların yönetiminin zorluk dereceleri ve benzeri analizleri yaparak, proje tercihlerinin ne türde olabileceğinin çerçevesini çizmekteyiz. Projelerin çerçevesi belirlendikten sonra, tarafımızca, çerçeveye uygun projelerin resmi süreçleri başlamadan, projeler ile ilgili teknik ve idari hazırlık dökümanları yaklaşık (projelere göre farklılık göstermekle birlikte) 15 gün önce partnerimize sunmaktayız. İhalesine girilmek üzere; adı,bedeli,detayları belli bir proje üstünde karar verildiğinde, partnerimizle “iyi niyet ve işbirliği sözleşmesi”ne ek olarak “İş protokol”ü düzenlenmekte ve "iş" başlamaktadır. 

Warehouse Robot_edited.jpg

БИЗНЕС РАЗВИТИЕ

Ние даваме възможност на вашата компания да установи сътрудничество и партньорства за решения на местни и глобални пазари в динамичния пазар на труда. Ние отваряме нови канали за продажба и доставка за вас.

AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ

Avrupa Birliği Projeleri; Avrupa Birliği’nin, üye ülkeleri, ülkelerin altyapı ve üstyapı kapsamındaki inşaat işlerinin , Avrupa Birliği tarafından fonlanmasıyla oluşmuş dizi projelerdir. Bu durum Hırvatistan ve benzeri ülkeler özelinde, benzer bir şekilde avrupa birliği inşaat projeleri olarak gerçekleşmektedir.Türk şirketleri açısından büyük bir fonun tahsis edildiği, 2027 yılına kadar yapılması öngörülen çok sayıda inşaat ve taahhüt projesi için; “Finansmanı hazır”,”Teknik ve idari olarak iyi çerçevelenmiş”, “Maliyet ve karlılık hesaplamaları düşük sapmalarla öngörülebilir”, “Karlılığı yüksek” projelerdir nitelemesi yapılabilir. Bu kapsamda Türk inşaat şirketleri için , Hırvatistan özelinde bu türden inşaat proje ve yapım işleri; Avrupa normları ile istikrarlı bir kıtada, bir iş geliştirme bölgesi olarak , yanıbaşımızda durmaktadır. Kısaca Avrupa, Adriatik bölgesi ve Balkanlar Türk inşaat firmaları için apaçık yeni bir fırsat ve iş geliştirme bölgesidir. Bu nedenlerle tüm partnerlerimizi Avrupa birliği projelerinde birlikte çalışmaya davet ediyoruz. “Avrupa birliğinin projelerinin fonlarına ek, Hırvatistan’a özel bir durum olarak, 2020 yılında Hırvatista’nda gerçekleşen 5.4 şiddetindeki depremin yol açtığı kamu bina ve tarihi eser hasarlarının onarılması ile ilgili olarak ,Avrupa Birliği projeleri şeklinde kullanılmak üzere bir deprem fonu da kullanımdadır.

City Skyscrapers_edited_edited_edited_ed

ГЛОБАЛНИ ПРОЕКТИ

Предлагаме ви частни и публични търгове и различни инвестиционни възможности в различни страни по света. Ние разширяваме мрежата на вашата компания.

АНАЛИЗ, ПРОГНОЗИ И СТРАТЕГИЧЕСКО ПЛАНИРАНЕ

Analyzing Graphs_edited.jpg

Бизнес развитие

Имате ли нужда от подкрепа за планиране или внедряване на вашите бизнес процеси, проекти? Нека ви насочим.
Всяка организация е критична development with changes possible, но в днешната динамична бизнес среда е възможно да подготвите вашето company_cc781905-5cde-3194-bb3b-1358bad_strategic решение за анализ и стратегически бъдещето с опитен партньор за планиране и прогнозиране на решения за бъдещето.

ПАРТНЬОРСТВО ЗА РЕШЕНИЕ

НАШИТЕ ТЕМИ

AdobeStock_111378324_edited_edited_edite

Партньорства за проекти и решения

Даваме ви възможност да заемете своето място в проекти на Европейския съюз. Създавайки изгодни конкурентни условия, местните партньорства и нашите екипи в страната и чужбина осигуряват бързи и постоянни решения за вас за най-добри резултати. Глобални проекти сега сте една крачка по-близо.

ПРОЕКТ, ПОДРОБЕН ПЛАН И БИЗНЕС КАЛЕНДАР

Analyzing Data_edited.jpg

Постигнете целите си

Нашите служители притежават уменията и опита да изведат бизнеса ви на следващото ниво с дългогодишен опит. В UNION комбинираме нашите прозрения и умения, за да трансформираме вашите процеси и стратегии, а следователно и вашата компания. Ние се гордеем с това, че помагаме на нашите клиенти да подобрят начина, по който структурират и управляват своя бизнес.

JVR şirketler grubu olarak Avrupa Birliği, İngiltere, İskandinavya, Amerika Birleşik Devletleri, Orta ve Güney Amerika'dan , Afrika ve Orta Asyaya, Pasifik Bölgesinden, GüneyDoğu Asya ve Avusturalya'ya uzanan bir eksende; tekstil, maden, makina, kimya, gıda ve benzeri  konularda ham madde, yarı ham madde ürün, teknoloji ve hizmet olarak dış ticaret yapmaktayız.

GLOBAL TİCARET
Denizde Kargo Gemisi

ПРЕПРАТКИ

artıjpg.png
ПЛЮС
Архитектура и инженерство
download.jpg
ФЕКА
Строителна индустрия и търговия
akfen png.png
АКФЕН
Строителен туризъм и търговия
bf8cfb11652e4c25b065fea0c0431294.png
SARIDAĞLAR
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
DEMİREİSEN LOGO.png
DEMİR Eisen
İnşaat ve Ticaret A.Ş.
DOST İNŞAAT.png
ПРИЯТЕЛ
Строителство и управление на проекти
guvengiz çer.png
СИГУРЕН
Проектиране и строителство
güryapı png.png
ГЮРЯПИ
Договаряне и търговия с възстановяване
erk-insaat-logo çer.jpg
ERK
Строителство Договаряне Готов Бетон Туризъм Индустрия и Търговия
kiska.png
КИСКА-КОМ
Строителство ve  Търговия
metag-holding-logo.png
METAG
Строителство и търговия
BİLTEK
Uluslararası İnşaat Ltd. Şti

ЗА НАС

Като UNION, ние сме тук, за да ви подкрепим в разрастването на вашата компания. От основаването ни през 2000 г. сме помогнали на безброй клиенти да постигнат своите уникални бизнес цели. С нашите доказани методи от край до край можем да предложим на вас и вашата компания плана, от който се нуждаете за успех.

Not almak

Birlik Mahallesi 411. Sokak 10 / 7   06610 Çankaya / АНКАРА

(+90) 312 447 10 99

  • LinkedIn
bottom of page